Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

11. den bezdomovcem

11. května 2018 v 15:37 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
Malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro jednoho bezdomovce. Jedenáctý den bez vody, elektřiny a pocitu lidskosti jsem se díval na hokej. Na celý zápas, v pohodlném křesle, bez táboráku a komárů.
Po jedenácti dnech bez základních věcí, které berou lidi jako samozřejmost si uvědomíte jak je krásné, jít si kdykoliv umýt ruce, nalít si studenou čerstvou vodu, nemuset se obouvat když se vám chce na záchod a nemuset každou chvíli tahat z nohavice housenku, která vám vleze pod tepláky. Pod tepláky, které nosíte už jedenáctý den, protože je nemůžete jen tak hodit do pračky, takže je nosíte co nejdéle to jde. Stejně tak ostatní oblečení. Normálně bych měl za 11 dní plný koš prádla. Teď tam mám 3 špinavé věci.
Mimochodem jsem začal přemýšlet nad facebookem nebo instagramem. Na blog.cz se dávají fotky (z mobilu), jako by byl internet ještě v počátcích a pár bezdomoveckých fotek by mohlo ukázat atmosféru...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 14. května 2018 v 20:12 | Reagovat

Přimlouvám se za ten Instagram, je z mobilu asi rychlejší a jednodušší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama