Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

13. den bezdomovcem

14. května 2018 v 13:24 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
Bezdomovci musí pracovat i o víkendu, takže jsem si dopoledne nafotil pár dětí (ne do soukromé sbírky) a těšil se na večer na první chatovou pařbu.
Na párty dorazil i "Ukraine power", který naši hru Activity přejmenoval na Pantomima, mluvení, škrcení. Na začátek večera připravil Ukraine power mochito na který si nevzal cukr a vodu. Mochito bez cukru a vody je rum s citronem, naštěstí bezdomovec je připraven na vše, zásoby doplnil a konečný výsledek musím pochválit. Já jsem se postaral o maso a dámy nás samozřejmně poctily svoji krásou.
STŘIH
Bolí mě hlava, je mně zle, mám v puse jak bezdomovec (to vlastně sedí) a chci zemřít. Rozhodl jsem se, že si sednu za ostatníma ven. To byla osudová chyba, protože zbytek potravy, kterou jsem měl v žaludku, už v žaludku nemám. Jdu si opět lehnout. Probouzím se, je mně stejně špatně a uvědomuji si, že jsem přítelkyni slíbil, že půjdeme na nějaký koncert do brněnského klubu Sono... teď už vlastně popisuji 14. den, který byl nejhorším za poslední dobu. A to jsem prosim prošel před dvěma týdny o bydlení...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama