Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

17. den bezdomovcem

18. května 2018 v 10:36 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
Hokej! Dívám se na hokej! Prohráli jsme.

Konečně jsem se díval na hokej. Letos teda naposledy. Na jednu stranu je to smutné, na druhou je to dobře, protože mně přítelkyně* vymyslela na víkend narozeninový program, tak se do něho aspoň nebude míchat hokej a já nebudu nervózně ždímat data internetu, abych věděl co se děje na place. Ovšem v případě, že přemluvíte Mildred sedět 3 hodiny u televize, i když měla naplánováno něco romantického, toho je zatracená škoda nevyužít.
K hokeji jsem si chtěl dopřát dobroty, tak mě nenapadlo nic lepšího, než si v Kauflandu koupit Mexický salát za 8 Kč. To, co večer zažila kadibudka, na to dosmrti nezapomene. Pavouků a můr už se v této místnosti bát nemusím, jen doufám, že jsem nevyhnal i ta chráněná zvířata z místního kopce. To, co se po něm stalo, vám snad nemusím popisovat.
O víkendu mě čeká narozeninový program. Prý je naplánován i se sprchou. Na takový luxus už jsem si odvykl.
Taky se chystám na zřízení instagramu...


Vysvětlivky:
*Přítelkyně = Mildred
Ve slově "přítelkyně" udělám vždycky spoustu chyb, proto jsem ji pokřtil na Mildred
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama