Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

Pitomec

28. května 2018 v 13:25 | Bezdomovec |  Podpultovky
Můj dlouholetý kamarád, kluk do nepohody a lamač dívčích srdcí má pro tento blog pracovní název pitomec.
Tento muž je nevelkého vzrůstu, o to větší stopu za sebou však zanechává. Pitomec je podprůměrně vysoký, podprůměrně vážíci a nadprůměrně alkohol pijící člověk. Ne však alkoholik, pobuda, nebo špinavý brněnský boverák, ale slušně oblečený a načesaný muž. Má nakrátko ostříhané hnědé vlasy, které mu delají na čele klasického vlka. Doufám, že jsem to zvíře trefil, vlk se totiž tvoří i jinde a to mě zmátlo. Jeho tvář zdobí mužný vous týdenního charakteru a zuby žluté od špinek a levnýho chlastu. Dříve to býval sportovec, teď je to pracující povaleč, který jde z práce domů, z domu do práce, z práce do baru a pořád takto dokola.
Pitomec se stal legendou mezi mými přáteli, díky tomu, co, jak a kde dokáže vymyslet a provést. Jako pár příkladů z mnoha bych mohl vypíchnout ... no vlastně bych nemohl vypíchnout nic, protože je pravděpodobné, že si to přečte nekdo z jeho blízkých. Snad jen je potřeba připomenout, že je to podpantoflák řídící se svojí přítelkyní, člověk který odmítá cokoliv odmítnout a řict NE, člověk na kterého není, opravdu není spolehnutí a člověk kterého když byste postavili samotného do lesa, tak zahyne. Na druhou stranu jsme spolu zažili spoustu zajímavých příběhů už od dob základní školy. Odehráji jsme spolu pár stovek hodin PC her, karambolu a prohnali pár děvčat. Každý rok jezdím s Pitomcem na Rock for people, ze kterého určitě taky přibyde pár článků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama