Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

40. den bezdomovcem - Narozeniny

11. června 2018 v 16:13 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
I bezdomovci mají narozeniny. Na tuto sobotu vyšly dvě oslavy. Moje, klasicky venku s tvrdým chlastem a bagetou a taky slavila teta mojí přítelkyně, klasicky na zámečku s delikatesama.
První v pořadí byla teta a zámeček. Ráno jsem navlékl košili, poslední čisté trenky, posleíní čisté DLOUHÉ kalhoty, ve kterých jsem ty poslední čisté trenky hned zdevastoval, protože bylo 30°C ve stínu. Jelikož jsem jel autem, nemohl jsem pít a musel jsem poslouchat historky o tom, jak paní učí svého vnuka přestat používat plínky, uplně střízlivý. Jinak byla oslava plná dobrého jídla, nových "tykaček" a samozřejmě dotazů, jak se nám žije na kopci.
Večer začala oslava mých narozenin. Jubilejní desátý ročník akce na Špilberku, čtvrtý ročník mých pětadvacetin. Tvrdé jádro se sešlo kolem osmé hodiny a já musel vymyslet jak se dostanu na konci akce na kopec. Oslava, neboli ožer se a běž domů, není až tak zajímavá. Věci, které bych mohl popsat by nikoho nezajímaly a to zajímavé se popisovat nedá, nesmí a je pod pokličkou.
Na chatu musím ve 22:50, což je poslední spoj. O kousek jsem to nestihl. Jel jsem ve 3 h ráno. Musel jsem tedy 3 km pěšky, ve 3:45 po flašce Hanácké vodky, do kopce a hledat správnou odbočku. U odbočky stálo moje auto. Všiml jsem si, že jsem ho nechal celý den otevřené. Tak jsem ho ve 4 h ráno zamknul, sebe jsem vypnul a tešil se na druhý den na fotbal ve 30°C nedýchatelného hnusu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 11. června 2018 v 20:14 | Reagovat

Nemáš to lehké, ale je to oblast, kterou neznám. Bude to i dál zajímavé? Já vím, není to hra, život prostě někdy není peříčko. Ale když jsi si to zvolil ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama