Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

49. den bezdomovcem - Procházka

20. června 2018 v 22:32 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
Vše je krásně při starém, ale příroda se mění. S ohněm jsem už kamarád, s vodou skoro taky. Komárů ubývá, housenky se mění na motýli a den je čím dál delší. Kočky už si zvykají, dokonce každý večer čekají na místě, kde dostávají žrádlo. Dnes pro ně nic nemám a jelikož tady není Mildred, tak ani nepřijdu o svou večeři, ale kočky čekají a nebezpečně jim svítí oči.
S Mildred jsme byli prozkoumat okolí. Podle domů které zde stojí, jsem usoudil, že pravidla pro stavbu v chatové oblasti zde buď neplatí, nebo na to serou, nebo bydlím v okolí mafiánů. Zatím jsem žádný useknutý prst v krabičce před dveřmi nenašel, pokud ho kočky nesnědly, tak budu věřit té druhé možnosti. Taky očekávám kdy mě Lucifer a Belzebub začnou za odměnu nosit myši co nalovily. Tak nějak to zvířata dělají ne? Nebo se jim snad nelíbí jejich nová jména? No vraťme se k procházce. Všude tu stojí obrovské domy s jezírky, letní, zimní i jarní a podzimní zahradou a s terasou velikosti dvougeneračního domku. Všude všechno krásně kvete, pole už jdou zlatá od obilí a mít tady aspoň vodu, nikdy mě odtud nikdo nedostane. Na procházce jsem udělal pár fotek, ale ty ukážu až se dostanu k počítači, zatím jen pár z mobilu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama