Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

94. den bezdomovcem - Bude ze mě recenzent

2. srpna 2018 v 15:48 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
Nemoc stále pokračuje. Kombinace antibiotik, Paralenu a 37 °C ve stínu ze mě dělá chodící zombie. Chodící a nudící se zombie. Ležím v posteli, sedím u televize ve které nic nedávají, každý film, který stáhnu, je aktuálně nejhorším filmem, který jsem viděl.
Například film Tiché místo. Tento film můžete klidně sledovat se svým hluchoněmým bratrem, protože všechny, asi tři věty, které ve filmu zazní, zazní šeptem, takže budete televizi tak dlouho zesilovat a zesilovat, až se stane, že chudák chlapec něco upustí na zem a vy leknutím nadskočíte na posteli. Nadskočíte, rozsypou se vám antibiotika po koberci, čajem si polejete polštář a propotíte poslední čisté triko. Přesně v tomto pořadí. Tento film tedy nedoporučuji, protože střídání absolutní nudy s chvílemi chaosu se prostě nedoporučuje.
Děkuji za přečtení mé první filmové recenze. Zkusím prorazit v kinoboxu nebo vyštípu Ester Kočičkovou z moderování Českého lva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama