Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

95. den bezdomovcem - Mamahotel

3. srpna 2018 v 21:19 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
Nemoc končí, mamahotel končí, nikdo už se o mě nepostará a neuvaří čajíček. Zítra se vracím do práce a na chatu. A můžu říct, že se těším!
Dostat v létě angínu, to se může povést jenom mě. Ale zase si říkám, že onemocnět jednou za tři roky je slušnost. Taky ať se někdo postará o mě, když já snáším nemoci ostatních. Příkladnou péči projevila i moje drahá Mildred, čímž ji patří velké poděkování a ocenění v kategorii Nejlepší ošetřující lékař, za příkladné vaření čajíčků, podávání léků, převlékání spoceného ložního prádla, převlékání spoceného spodního prádla, přípravu obkládků a vytváření láskyplného prostředí, kde se i bacily červenaly a proto rychle moje tělo opustily.
Dlouho jsem se nenudil tak, jako poslední týden. Už se těším až zítra přijdu z práce, rozdělám oheň, sednu si k němu a opeču si kus masa v přírodě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 diviznacka diviznacka | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 13:22 | Reagovat

Opečeš si nějakou špéci? Dej šanci slunku - podložka, špéci a lupa a je to za chviličku, nestačíš špéci obracet. Ať ti zase chvilku slouží sluníčko! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama