Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

Svatba

26. srpna 2018 v 17:37 | Bezdomovec |  Blbá kniha
Tento díl začnu vyprávět odzadu. Je mně špatně. To je závěr a teď se můžeme zase přesunout na začátek.
Mildretina kamarádka, pracovním názvem Nevěsta, měla svatbu. Jak to tak u nevěst bývá zvykem. Byla to svatba křesťanská, církve, jejíž název jsem zapomněl. Obřad to byl hezký, na louce a se spoustou děkování a proseb bohovi. Bohovi s malým b. Teď už byl napsán s velkým, ale to jenom proto, že je to na začátku věty.
Po asi dvacetiminutovém děkování stvořiteli života, lásky manželství a vzduchu který dýcháme, jsem se potřeboval opít. Tak se s obráceným křížem na krku ptám: "Co se bude pít?" Na to mi pán s tričkem Instakill odpoví: "No asi pivo a nějaké víno." "A trvrdej?" ptám se. "Tvrdej alkohol tady nemají." odvětil mě sympatický mladík, já si otřel pot z čela a šel hledat Ryzlink. Když zábava pokročila a do mě padl první džbánek, přišel neznámý pán s flaškou slivovice. To už bylo ovšem pozdě na nějaké míchání alkoholu, tak jsem si dal pouze pět degustačních panáku na projev přátelství.
Během večera jsme se s Mildred účastnili i jedné soutěže. Byla to taková štafeta s přezouváním holinek. Nikdo mě ovšem neporadil, jak na 46 nohu navléct 39 holinu, tak jsme ze začátku prohrávali, ale ostatní členové týmu to dohnali a my se tak radovali z vítězství.
Vítězstvím taky bylo, když pán se slivovicí odjel domů, ženich si naložil svoji nevěstu do auta a já šel spát, protože jsem za 4 hodiny vstával do práce.
Byla to hezká svatba, příjemná večerní párty a já mám pro vás nakonec jednu radu. Nechoďte po svatbe v 6 ráno do práce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 17:43 | Reagovat

Nechodím na 6 do práce :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama