Napadlo vás někdy jaké by to bylo, být bezdomovcem? Díky spoustě okolností jsem se z centra Brna, z bytu s výhledem na hrad Špilberk, přemístil restartovat svůj život do chatky v lese, bez vody a elektřiny a budu čekat, kam mě to pusune. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte blog, nebo sledujte Instagram.

10. den už nejsem bezdomovec - Fortnite

12. září 2018 v 10:50 | Bezdomovec |  Deník bezdomovce
Čas letí tak rychle, práce se zabydlováním je tolik a peněz tak málo, že jsem si vlastně až teď uvědomil, že už je to 10 dnů, co už nejsem bezdomovec.
A oslavil jsem to patřičně tak, že jsem si koupil Playstation 4. Čtyři měsíce jsem neplatil nájem a inkaso, čtyři měsíce jsem si neudělal radost, tak teď přišel ten správný čas, abych ukázal světu jak dobrý jsem gamer, stal se ze mě streamer, influencer a youtuber. (Tato slova byla použita pouze pro větší dosah příspěvku. - poznámka redakce). Pravda je taková, že za 3 dny hraní Fortnite jsem nezabil ani jednoho hráče. (Principem této hry je zabíjet ostatní hráče. - poznámka redakce). Možná bych mohl být první streamer, který nikdy nevyhraje. Lidi by se na to dívali jako na grotesku, bavili by se a posílali mně peníze z lítosti. To by mně nevadilo. Peníze z lítosti mají stejnou cenu jako všechny ostatní...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 12. září 2018 v 12:48 | Reagovat

Možná ti za dobu bezdomovectví přibylo hravosti a nápaditosti. Přeju ti mít střechu nad hlavou. A hrát si může člověk celý život :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama